Anlık
Yarın
30° 32° 23°

Hakkımızda / About Us

Uzun yıllar demir çelik sektöründe edinmiş olduğumuz tecrübelerimizle Her zaman en iyi kalite, en uygun fiyat ve en kısa teslim süresi düşüncesinden hareket ederek müşterilerimizin memnuyetini esas alan iş disiplini ile Türkiye Avrupa ve Ortadoğuda demir çelik ürünlerinin ticaretini yapmaktayız

Avrupa menşeili üreticilerden doğrudan ithalatını yaptığımız üretim fazlalığı ve ikinci kalite çelik sac ürünleri Türkiye ve Ortadoğu Pazarında ki müşterilerimize servis ediyoruz.

Gebzedeki Çelik Servis Merkezimizde müşterilerimizin talepleri doğrultusunda istenen ebatlarda dilme ve boy kesme hizmetimiz bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra müşterilerimize  üretimlerinde kullandıkları net ölçülerde dilinmiş Galvanizli ve DKP sac malzemelerini Çinde işbirliği yaptığımız fabrikalarda ürettirip ithalatını yapmaktayız.

Uzun Çelik ürünler grubunda Türkiye, Rusya ve Ukrayna gibi ülkelerdeki üreticilerle yaptığımız işbirliği ile üretimden ve stoktan olmak üzere İnşaat Demiri, Filmaşin ve Kütük ürünlerin Yurtdışında ve Yurtiçinde ticaretini yapmaktayız.

ABOUT US

Our goal is to bring the new solutions for steel service centers and end users in domestic and international market. Our vision is to become a leading supplier of the prime and non-prime steel in the Central and South east Europe. 

We offer a wide range of products, such as flat rolled and long products, origin mainly from European and Turkish steel mills and trading centers.

Our service philosophy is to deliver best quality goods with lowest price in the shortest time to the customers. We work discipline based on customer satisfaction with our experience we have gained over many years in the iron and steel sector. We pleased to serve you about your steel products needs. 

AlışSatış
Dolar5.67455.6973
Euro6.27036.2955
7 TEPE METAL SAN. TİC. LTD. ŞTİ
Adres: Harmandere Mah. Reyhan
Cad.No:52-2 / 14 Pendik Istanbul
Tel/Fax: 0090 216 370 61 23
info@7tepemetal.com.tr
www.7tepemetal.com.tr